numer telefonu+48 32 744 44 15
e-mail: biuro@czescimaszyn.pl

Kategorie

sklep prokonsumencki

Informacja

Obudowy nakrętek trapezowych okrągłych

Zarówno nakrętki okrągłe, jak i trapezowe można mocować bezpośrednio do mechanizmu napędzanego albo przy pomocy specjalnej obudowy nakrętek. Sposób montażu nakrętek okrągłych lub trapezowych uwarunkowany jest od rodzaju konstrukcji, jak i od jej charakteru pracy. W przypadku niektórych nakrętek trapezowych, jak i okrągłych konieczne jest zastoso...

Zarówno nakrętki okrągłe, jak i trapezowe można mocować bezpośrednio do mechanizmu napędzanego albo przy pomocy specjalnej obudowy nakrętek. Sposób montażu nakrętek okrągłych lub trapezowych uwarunkowany jest od rodzaju konstrukcji, jak i od jej charakteru pracy. W przypadku niektórych nakrętek trapezowych, jak i okrągłych konieczne jest zastosowanie obudowy nakrętek, by były one prawidłowo usztywnione i znosiły odpowiednio duże obciążenia. Takie obudowy pozwalają na zdecydowanie łatwiejsze montowanie nakrętki, stabilniejszą pracę całego mechanizmu, duża większe usztywnienie systemu montowania.

Obudowy nakrętek okrągłych

Takie obudowy nakrętek wykonane są ze stali, powierzchnie styku są szlifowane, co eliminuje możliwość występowania tarcia i pozwala na osiągnięcie niskich tolerancji wymiarowych. Dzięki temu cały system pracuje znacznie lepiej i minimalizowane jest ryzyko wystąpienia awarii lub uszkodzenia materiałów. Obudowy wykonane są solidnie i gwarantują długą i prawidłową pracę. Dostępne są zarówno dla nakrętek trapezowych, jak i okrągłych. Posiadają mocne mocowanie, co pozwala na dokładny i precyzyjny montaż tego elementu i zapobiega niepożądanemu samoczynnemu przemieszczaniu się obudowy nakrętki. Oferowane produkty spełniają wszelkie normy i posiadają wymagane atesty, co gwarantuje bezpieczeństwo oraz pewność korzystania z najlepszych produktów na rynku. Oferta obudów jest stale powiększana, by była jak najlepiej dopasowana do potrzeb naszych klientów. Bogaty stan magazynowy pozwala na szybkie realizowanie zamówień.

Zobacz również nakrętki trapezowe poliamid oraz nakrętki trapezowe cylindryczne brąz.

Więcej
Brak produktów kategorii
polmech biuro@czescimaszyn.pl +48 32 744 49 71 ul. Królewska 50, 47-400 Racibórz