numer telefonu+48 32 744 44 15
e-mail: biuro@czescimaszyn.pl

Kategorie

sklep prokonsumencki

Informacja

Śruby trapezowe ze stali nierdzewnej

Prezentowane w naszej ofercie śruby trapezowe należą do jednych z podstawowych elementów stosowanych podczas budowy napędów różnorodnych maszyn oraz urządzeń. Szczególnie są stosowane w miejscach, gdzie wymagane jest przenoszenie wysokich obciążeń w obu kierunkach lub tam, gdzie występują niskie prędkości obrotowe. Ze względu na swoje właściwośc...

Prezentowane w naszej ofercie śruby trapezowe należą do jednych z podstawowych elementów stosowanych podczas budowy napędów różnorodnych maszyn oraz urządzeń. Szczególnie są stosowane w miejscach, gdzie wymagane jest przenoszenie wysokich obciążeń w obu kierunkach lub tam, gdzie występują niskie prędkości obrotowe. Ze względu na swoje właściwości śruba trapezowa nierdzewna jest elementem, który bardzo precyzyjnie prowadzi elementy ruchome w urządzeniach różnego rodzaju.

Śruba nierdzewna trapezowa

Dostępne w naszej ofercie śruby trapezowe występują w dwóch rodzajach: prawe oraz lewe. Podczas produkcji użyliśmy materiałów wysokiej jakości - śruby są wykonane ze stali nierdzewnej (A2) oraz kwasoodpornej (A4). Ponadto śruby tworzone są poprzez walcowanie. Śruby nierdzewne są bardzo trwałe i odporne na warunki atmosferyczne. Posiadają dużą wytrzymałość oraz bardzo długi czas eksploatacji. Zadbaliśmy o to, żeby w naszym sklepie obecne były wyłącznie produkty o szerokim zakresie stosowania, dlatego dostępne nierdzewne śruby trapezowe występują w kilku długościach gwintu.

Jakie zalety mają śruby ze stali nierdzewnej?

Zdajemy sobie sprawę, że śruby nierdzewne są nieodzownym elementem
w konstrukcji wielu maszyn. Tym bardziej, że wpływają na trwałość i niezawodność pracy całego motoru. Warto także zauważyć, że śruby nierdzewne są idealnym rozwiązaniem na zewnątrz budynków, ponieważ są odporne na czynniki atmosferyczne Warto podkreślić, że śruby nierdzewne można także wykorzystywać w konstrukcjach wodnych typu: statki, mosty, czy też w przemyśle ciężkim.

Śruby ze stali nierdzewnej od Polmech

Śruby ze stali nierdzewnej to podstawowe elementy z naszej hurtowni dla konstrukcji i budowy wielu pojazdów. Od wielu lat produkujemy produkty dla naszych klientów z wytrzymałych materiałów. Dlatego też w tej kategorii oferujemy śruby ze stali nierdzewnej, które są odporne na utlenianie. Dzięki temu mogą być stosowane w miejscu gdzie panuje duża wilgoć. Jeśli szukasz śruby ze stali nierdzewnej koniecznie wyposaż się w nasze produkty. Zapraszamy serdecznie!

Zobacz rownież śruby trapezowe nierdzewne lewe oraz śruby trapezowe mat ck15.

Więcej
Brak produktów kategorii

Podkategorie

 • ŚRUBY TRAPEZOWE NIERDZEWNE PRAWE

  Śruby trapezowe stosowane są w mechanizmach przenoszących wysokie obciążenia w obu kierunkach oraz w maszynach o niskich prędkościach obrotowych. Zawarte w naszej ofercie śruby trapezowe i śruby wielowchodowe wykonywane są z materiałów wysokiej jakości, jakich jak A2 i A4 , z zastosowaniem walcowania.

  Śruby nierdzewne - wysoka jakość

  Nasze śruby nierdzewne trapezowe zostały wykonane solidnych materiałów. Dzięki temu nie ulegają rdzewieniu i innym uszkozeniom. Zapewniają maszynom wydajną, długą pracę. Zachęcamy do zapoznania sie z dostępną ofertą.

  Zobacz również Śruby wielowchodowe oraz śruby trapezowe mat ck15

 • ŚRUBY TRAPEZOWE NIERDZEWNE LEWE

  Śruby trapezowe stosowane są w mechanizmach przenoszących wysokie obciążenia w obu kierunkach oraz w maszynach o niskich prędkościach obrotowych. Zawarte w naszej ofercie śruby trapezowe i śruby wielowchodowe wykonywane są z materiałów wysokiej jakości, jakich jak A2 i A4 , z zastosowaniem walcowania.

polmech biuro@czescimaszyn.pl +48 32 744 49 71 ul. Królewska 50, 47-400 Racibórz