numer telefonu+48 32 744 44 15
e-mail: biuro@czescimaszyn.pl

Kategorie

sklep prokonsumencki

Informacja

Pręty i śruby trapezowe symetryczne

Firma POLMECH ustawicznie rozszerza swój asortyment z myślą o Państwa satysfakcji. Stąd oferujemy naszym klientom dzisiaj doskonałej jakości śruby i pręty trapezowe. Są tworzone z najlepszego gatunku materiałów. Zawsze zgodnie z normami DIN oraz ISO. Nasze śruby trapezowe wykonujemy ze stali, którą wyróżnia ponadprzeciętna niezniszczalność. Dbam...

Firma POLMECH ustawicznie rozszerza swój asortyment z myślą o Państwa satysfakcji. Stąd oferujemy naszym klientom dzisiaj doskonałej jakości śruby i pręty trapezowe. Są tworzone z najlepszego gatunku materiałów. Zawsze zgodnie z normami DIN oraz ISO. Nasze śruby trapezowe wykonujemy ze stali, którą wyróżnia ponadprzeciętna niezniszczalność. Dbamy o każdy szczegół. To sprawia, że u nas każda śruba trapezowa posiada specjalne gwinty antypoślizgowe. Jest również odporna na korozję. Podobne cechy posiada również pręt trapezowy, który Państwu oferujemy w naszym sklepie.

Śruba trapezowa symetryczna

Naszym szczególnym produktem są zaś śruby trapezowe symetryczne. Jako jeden z niewielu producentów w kraju oferujemy je w wielu modelach. Dostępna u nas jest więc śruba trapezowa symetryczna w różnych wymiarach, jak i spełnia wszelakie wymogi normy PN-79/M-02117. Praktyka pokazuje, że z powodzeniem może być stosowana zarówno w maszynach, które pracują pod dużym obciążeniem w obu kierunkach, jak i w mechanizmach o małych obrotach. Produkty te sprzedajemy w niskiej cenie, gwarantując, że będą Państwo bardzo zadowoleni z ich nabycia. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą. 

Warto zobaczyć również nakrętki trapezowe oraz oprawy łożyskowe

Więcej
Brak produktów kategorii

Podkategorie

 • Śruby Trapezowe mat. Ck15

  Śruby trapezowe stosowane są w mechanizmach przenoszących wysokie obciążenia w obu kierunkach oraz w maszynach o niskich prędkościach obrotowych. Zawarte w naszej ofercie śruby trapezowe i śruby wielowchodowe wykonywane są z materiałów wysokiej jakości, jakich jak stalCk15 i C45, z zastosowaniem walcowania.

  Śruby trapezowe - wysoka jakość

  Oferowane przez nas śruby trapezowe charakteryzują się duzą wytrzymałością. Zostały wykonanne z należytą starannością. Długo służą w mechanizmach, w których zostały zastosowane. Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z dostepnymi produktami.

  Zobacz równiez śruby wielowchodowe oraz śruby trapezowe nierdzewne.

 • ŚRUBY TRAPEZOWE MAT. C45

  Śruby trapezowe stosowane są w mechanizmach przenoszących wysokie obciążenia w obu kierunkach oraz w maszynach o niskich prędkościach obrotowych. Zawarte w naszej ofercie śruby trapezowe i śruby wielowchodowe wykonywane są z materiałów wysokiej jakości, jakich jak stalCk15 i C45, z zastosowaniem walcowania.

  Zobacz również śruby trapezowe długie oraz śruby wielowchodowe.

 • ŚRUBY WIELOWCHODOWE

  W naszej szerokiej ofercie prętów oraz nakrętek znajdują się również najwyższej jakości śruby trapezowe wielowchodowe, które znajdują swoje zastosowanie w mechanizmach przeznaczonych do przenoszenia wysokiego obciążenia w obu kierunkach. Dedykowane są również do maszyn o niskich prędkościach obrotowych. Nasze śruby trapezowe wielowchodowe idealnie współpracują z nakrętkami trapezowymi. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje ich wytrzymałość przez długie lata. Śruba trapezowa wielowchodowa charakteryzuje się samohamownością. Ta cecha gwarantuje brak ryzyka pracy zwrotnej przy odłączeniu silnika. Posiadają gwint trapezowy, który wykonany jest poprzez walcowanie. Dzięki takiemu wykonaniu śruba jest odporna na korozję, a co najważniejsze właściwości ślizgowe oraz nośne śruby są na najwyższym poziomie.

  Śruba trapezowa wielowchodowa - gwint

  Gwint trapezowy ma też większą żywotność przy większych obciążeniach. W naszej ofercie znajdą Państwo śruby o różnej długości. Po wcześniejszym kontakcie na zamówienie wykonujemy śruby trapezowe do 6 metrów.

  Zobacz również śruby trapezowe mat ck15 oraz śruby trapezowe długie.

 • ŚRUBY TRAPEZOWE NIERDZEWNE

  Prezentowane w naszej ofercie śruby trapezowe należą do jednych z podstawowych elementów stosowanych podczas budowy napędów różnorodnych maszyn oraz urządzeń. Szczególnie są stosowane w miejscach, gdzie wymagane jest przenoszenie wysokich obciążeń w obu kierunkach lub tam, gdzie występują niskie prędkości obrotowe. Ze względu na swoje właściwości śruba trapezowa nierdzewna jest elementem, który bardzo precyzyjnie prowadzi elementy ruchome w urządzeniach różnego rodzaju.

  Śruba nierdzewna trapezowa

  Dostępne w naszej ofercie śruby trapezowe występują w dwóch rodzajach: prawe oraz lewe. Podczas produkcji użyliśmy materiałów wysokiej jakości - śruby są wykonane ze stali nierdzewnej (A2) oraz kwasoodpornej (A4). Ponadto śruby tworzone są poprzez walcowanie. Śruby nierdzewne są bardzo trwałe i odporne na warunki atmosferyczne. Posiadają dużą wytrzymałość oraz bardzo długi czas eksploatacji. Zadbaliśmy o to, żeby w naszym sklepie obecne były wyłącznie produkty o szerokim zakresie stosowania, dlatego dostępne nierdzewne śruby trapezowe występują w kilku długościach gwintu.

  Zobacz rownież śruby trapezowe nierdzewne lewe oraz śruby trapezowe mat ck15.

 • ŚRUBY TRAPEZOWE DŁUGIE

  Śruby trapezowe powstają z najwyższej jakości materiałów. Przeznaczone są do przenoszenia wysokich obciążeń w obu kierunkach oraz do maszyn o niskich prędkościach obrotowych. Oddajemy do Państwa dyspozycji śruby trapezowe długie, które na specjalne zamówienie produkujemy nawet do długości 6 metrów. Standardowa długość takiej śruby wynosi 3 metry.

  Śruba trapezowa długa

  Zastosowanie walcowania sprawia iż nasza śruba trapezowa długa jest odporna na korozję, a także jej właściwości ślizgowe oraz nośne są na najwyższym poziomie. Istotne jest również to, że dzięki walcowaniu nasz gwint jest bardzo gładki, bez zacięć. Dzięki temu współpraca nakrętka - śruba jest doskonała. Tarcie jest nieodczuwalne. Szeroki wybór śrub w naszym sklepie, umożliwia precyzyjny dobór elementów i zastosowanie ich w niemalże każdym układzie ruchomym. Nasze śruby trapezowe długie mogą pracować w każdym środowisku, za równo tym agresywnym jak i spokojnym. Dzięki materiałom zastosowanym do jej produkcji sprawdza się również w wilgotnym środowisku.

  Zobacz również śruby trapezowe nierdzewne oraz śruby trapezowe wielowchodowe.  

polmech biuro@czescimaszyn.pl +48 32 744 49 71 ul. Eichendorffa 12, 47-400 Racibórz