numer telefonu+48 32 744 44 15
e-mail: biuro@czescimaszyn.pl

Kategorie

sklep prokonsumencki

Informacja

Pręty i śruby trapezowe symetryczne

Producent śrub trapezowych POLMECH bezustannie rozszerza ofertę z myślą o Państwa potrzebach. Dlatego też proponujemy naszym klientom doskonałej jakości śruby i pręty trapezowe. Nasze śruby trapezowe są tworzone tylko z najlepszych gatunków materiałów, zgodnie z normami DIN oraz ISO. Śruby trapezowe wykonujemy ze stali, którą charakteryzuje pona...

Producent śrub trapezowych POLMECH bezustannie rozszerza ofertę z myślą o Państwa potrzebach. Dlatego też proponujemy naszym klientom doskonałej jakości śruby i pręty trapezowe. Nasze śruby trapezowe są tworzone tylko z najlepszych gatunków materiałów, zgodnie z normami DIN oraz ISO. Śruby trapezowe wykonujemy ze stali, którą charakteryzuje ponadprzeciętna wytrzymałość i odporność na korozję. Każda produkowana przez nas śruba trapezowa posiada specjalne gwinty antypoślizgowe. Podobne właściwości zawiera również pręt trapezowy, który mogą Państwo znaleźć w naszym sklepie.

Śruba trapezowa - zastosowanie

Śruby trapezowe są ważnym elementem podczas budowy napędów przeróżnych maszyn i urządzeń. Śruby trapezowe są zawsze używane tam, gdzie potrzebna jest wysoka precyzja przy pozycjonowaniu. Stosuje się je często w maszynach, w których występują duże siły nośne, jak na przykład podnośniki. Śruby trapezowe są wykorzystywane w różnych dziedzinach takich jak przemysł ciężki, motoryzacja, budownictwo czy też hydraulika.

Śruba trapezowa symetryczna

Wartym szczególnej uwagi produktem są śruby trapezowe symetryczne. Jako jeden z niewielu producentów śrub trapezowych oferujemy je w wielu modelach oraz wymiarach. Produkowana przez nas śruba trapezowa symetryczna spełnia wszystkie wymogi normy PN-79/M-02117. Śruba trapezowa może być stosowana zarówno w maszynach pracujących pod wielkim obciążeniem w obu kierunkach, jak i w mechanizmach o małych obrotach. Produkty te są sprzedawane w niskich cenach przy gwarancji najwyższej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Warto również sprawdzić nakrętki trapezowe oraz oprawy łożyskowe

Więcej
Jest 1 produkt

Podkategorie

 • Śruby Trapezowe mat. Ck15

  Śruby trapezowe stosowane są w mechanizmach przenoszących wysokie obciążenia w obu kierunkach oraz w maszynach o niskich prędkościach obrotowych. Zawarte w naszej ofercie śruby trapezowe i śruby wielowchodowe wykonywane są z materiałów wysokiej jakości, jakich jak stalCk15 i C45, z zastosowaniem walcowania.

  Śruby trapezowe mat. ck 15 - wysoka jakość

  Oferowane przez nas śruby trapezowe charakteryzują się duzą wytrzymałością. Zostały wykonanne z należytą starannością. Długo służą w mechanizmach, w których zostały zastosowane. Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z dostepnymi produktami.

  Zobacz równiez śruby wielowchodowe oraz śruby trapezowe nierdzewne.

 • ŚRUBY TRAPEZOWE MAT. C45

  Śruby trapezowe stosowane są w mechanizmach przenoszących wysokie obciążenia w obu kierunkach oraz w maszynach o niskich prędkościach obrotowych. Zawarte w naszej ofercie śruby trapezowe i śruby wielowchodowe wykonywane są z materiałów wysokiej jakości, jakich jak stalCk15 i C45, z zastosowaniem walcowania.

  Zobacz również śruby trapezowe długie oraz śruby wielowchodowe.

 • ŚRUBY WIELOWCHODOWE

  W naszej szerokiej ofercie prętów oraz nakrętek znajdują się również najwyższej jakości śruby trapezowe wielowchodowe, które znajdują swoje zastosowanie w mechanizmach przeznaczonych do przenoszenia wysokiego obciążenia w obu kierunkach. Dedykowane są również do maszyn o niskich prędkościach obrotowych. Nasze śruby trapezowe wielowchodowe idealnie współpracują z nakrętkami trapezowymi. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje ich wytrzymałość przez długie lata. Śruba trapezowa wielowchodowa charakteryzuje się samohamownością. Ta cecha gwarantuje brak ryzyka pracy zwrotnej przy odłączeniu silnika. Posiadają gwint trapezowy, który wykonany jest poprzez walcowanie. Dzięki takiemu wykonaniu śruba jest odporna na korozję, a co najważniejsze właściwości ślizgowe oraz nośne śruby są na najwyższym poziomie.

  Śruba trapezowa wielowchodowa - gwint

  Gwint trapezowy ma też większą żywotność przy większych obciążeniach. W naszej ofercie znajdą Państwo śruby o różnej długości. Po wcześniejszym kontakcie na zamówienie wykonujemy śruby trapezowe do 6 metrów.

  Zobacz również śruby trapezowe mat ck15 oraz śruby trapezowe długie.

 • ŚRUBY TRAPEZOWE NIERDZEWNE

  Przedstawiane w naszej ofercie śruby trapezowe nierdzewne stosowane są jako jeden z  niezbędnych element podczas budowy różnorodnych napędów maszyn i urządzeń. Najczęściej używane są w miejscach, w których wymagane jest przenoszenie wysokich obciążeń w obu kierunkach oraz tam, gdzie mają miejsce niskie prędkości obrotowe. Z uwagi na swoje właściwości, śruba trapezowa nierdzewna jest częścią, która z dużą precyzją prowadzi elementy ruchome w zróżnicowanych urządzeniach.

  Śruba trapezowa ze stali nierdzewnej

  W naszej ofercie dostępne śruby trapezowe nierdzewne występują w dwóch rodzajach - prawe i lewe. Produkowane śruby nierdzewne są wykonane przy użyciu materiałów wysokiej jakości - śruby wykonane są ze stali nierdzewnej (A2) i kwasoodpornej (A4). Śruby trapezowe nierdzewne tworzone są poprzez walcowanie. Śruby nierdzewne są niezwykle trwałe oraz odporne na warunki atmosferyczne. Posiadają nadzwyczajną wytrzymałość oraz długi czas eksploatacji. Dbamy o to, aby w naszym sklepie były obecne wyłącznie produkty, które mogą być stosowane w szerokim zakresie, dlatego śruby trapezowe nierdzewne są dostępne w kilku długościach gwintu.

  Jakie zalety mają śruby ze stali nierdzewnej?

  Zdajemy sobie sprawę, że śruby nierdzewne są nieodzownym elementem w konstrukcji wielu maszyn. Tym bardziej że wpływają na trwałość i niezawodność pracy całego motoru. Warto także zauważyć, że śruby nierdzewne są idealnym rozwiązaniem na zewnątrz budynków, ponieważ są odporne na czynniki atmosferyczne. Warto podkreślić, że śruby nierdzewne można także wykorzystywać w konstrukcjach wodnych typu: statki, mosty, czy też w przemyśle ciężkim.

  Śruby ze stali nierdzewnej od Polmech

  Śruby ze stali nierdzewnej to podstawowe elementy z naszej hurtowni dla konstrukcji i budowy wielu pojazdów. Od wielu lat produkujemy produkty dla naszych klientów z wytrzymałych materiałów. Dlatego też w tej kategorii oferujemy śruby ze stali nierdzewnej, które są odporne na utlenianie. Dzięki temu mogą być stosowane w miejscu, gdzie panuje duża wilgoć. Jeśli szukasz śruby ze stali nierdzewnej, koniecznie wyposaż się w nasze produkty. Zapraszamy serdecznie!

  Zobacz rownież śruby trapezowe nierdzewne lewe oraz śruby trapezowe mat ck15.

 • ŚRUBY TRAPEZOWE DŁUGIE

  Śruby trapezowe powstają z najwyższej jakości materiałów. Przeznaczone są do przenoszenia wysokich obciążeń w obu kierunkach oraz do maszyn o niskich prędkościach obrotowych. Oddajemy do Państwa dyspozycji śruby trapezowe długie, które na specjalne zamówienie produkujemy nawet do długości 6 metrów. Standardowa długość takiej śruby wynosi 3 metry.

  Śruba trapezowa długa

  Zastosowanie walcowania sprawia iż nasza śruba trapezowa długa jest odporna na korozję, a także jej właściwości ślizgowe oraz nośne są na najwyższym poziomie. Istotne jest również to, że dzięki walcowaniu nasz gwint jest bardzo gładki, bez zacięć. Dzięki temu współpraca nakrętka - śruba jest doskonała. Tarcie jest nieodczuwalne. Szeroki wybór śrub w naszym sklepie, umożliwia precyzyjny dobór elementów i zastosowanie ich w niemalże każdym układzie ruchomym. Nasze śruby trapezowe długie mogą pracować w każdym środowisku, za równo tym agresywnym jak i spokojnym. Dzięki materiałom zastosowanym do jej produkcji sprawdza się również w wilgotnym środowisku.

  Zobacz również śruby trapezowe nierdzewne oraz śruby trapezowe wielowchodowe.  

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
polmech biuro@czescimaszyn.pl +48 32 744 49 71 ul. Królewska 50, 47-400 Racibórz