numer telefonu+48 32 744 44 15
e-mail: biuro@czescimaszyn.pl

Kategorie

sklep prokonsumencki

Informacja

NAKRĘTKA TRAPEZOWA CYLINDRYCZNA BRĄZ PRAWA

Nakrętki trapezowe to niezbędne elementy stosowane przy śrubach trapezowych. Mogą być wytwarzane z brązu, stali, stali nierdzewnej oraz z poliamidu, a dzięki ich zastosowaniu uzyskuje się bezluzowość, wysoką płynność i niski poziom głośności pracy. W prezentowanej ofercie znajdą Państwo nakrętki czworokątne, sześciokątne, okrągłe oraz z kołnierz...

Nakrętki trapezowe to niezbędne elementy stosowane przy śrubach trapezowych. Mogą być wytwarzane z brązu, stali, stali nierdzewnej oraz z poliamidu, a dzięki ich zastosowaniu uzyskuje się bezluzowość, wysoką płynność i niski poziom głośności pracy. W prezentowanej ofercie znajdą Państwo nakrętki czworokątne, sześciokątne, okrągłe oraz z kołnierzem.

Nakrętka cylindryczna z brązu prawa

Nakrętka cylindryczna z brązu jest wytrzymała. Dzięki solidnemu wykonaniu charakteryzuje się dużą żywotnością. Jest niezawodna i spełnia oczekiwania nawet bardzo wymagających osób. W procesie produkcji użyto dobrej jakości materiałów. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór nakrętek cylindrycznych z brązu. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem.

Zobacz również: nakrętki trapezowe z kołnierzem brąz oraz nakrętki trapezowe z kołnierzem stal

Więcej
Jest 20 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów
polmech biuro@czescimaszyn.pl +48 32 744 49 71 ul. Królewska 50, 47-400 Racibórz