numer telefonu+48 32 744 44 15
e-mail: biuro@czescimaszyn.pl

Kategorie

sklep prokonsumencki

Informacja

Nakrętki trapezowe czterokątne z brązu

Nakrętki trapezowe czterokątne wykonane z brązu to obowiązkowa propozycja dla wielu firm produkcyjnych. Nakrętki z naszego sklepu znajdą zastosowanie przede wszystkim w zaciskaniu oraz mocowaniu. Do wyboru mają Państwo nakrętki trapezowe czterokątne z brązu o różnych rozmiarach w zależności od ich przeznaczenia, które nadają się zarówno na lewą,...

Nakrętki trapezowe czterokątne wykonane z brązu to obowiązkowa propozycja dla wielu firm produkcyjnych. Nakrętki z naszego sklepu znajdą zastosowanie przede wszystkim w zaciskaniu oraz mocowaniu. Do wyboru mają Państwo nakrętki trapezowe czterokątne z brązu o różnych rozmiarach w zależności od ich przeznaczenia, które nadają się zarówno na lewą, jak i na prawą stronę. Znajdujące się na nich otwory umożliwiają przytwierdzenie nakrętki do powierzchni. Każda taka nakrętka to niezbędny element uzupełniający śruby trapezowe, które również posiadamy w swojej ofercie.

Nakrętki czterokątne z brązu - zastosowanie

Każdy nasz produkt wykonany jest z najwyższej jakości materiałów. Brąz, z którego są wykonane, zalecany jest przy połączeniach statycznych oraz ruchomych. Charakteryzują się wysoką odpornością na ścieranie. To bardzo ważna cecha zwłaszcza przy konstrukcjach, które są narażone na długotrwałe prace oraz wymagające dużej siły nośnej. Nasze nakrętki wyprodukowane są z myślą o tym, by służył przez lata. Każda z nich jest odporna na uszkodzenia oraz długotrwałą eksploatację.

Zobacz również nakrętki trapezowe z kołnierzem, a także nakrętki trapezowe cylindryczne nierdzewne

Więcej
Brak produktów kategorii

Podkategorie

 • NAKRĘTKA TRAPEZOWA 4-KĄTNA BRĄZ PRAWA

  Nakrętki trapezowe to niezbędne elementy stosowane przy śrubach trapezowych. Mogą być wytwarzane z brązu, stali, stali nierdzewnej oraz z poliamidu, a dzięki ich zastosowaniu uzyskuje się bezluzowość, wysoką płynność i niski poziom głośności pracy. W prezentowanej ofercie znajdą Państwo nakrętki czworokątne, sześciokątne, okrągłe oraz z kołnierzem.

  Nakrętki trapezowe czterokątne prawe z brązu

  Nakrętki trapezowe czterokątne (brąz) zostały wyprodukowane starannie, z największą dbałością o produkt. Dzięki temu są wytrzymałe. Posłużą przez długi czas. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

  Zobacz również nakrętki trapezowe z kołnierzem brąz oraz nakrętki trapezowe cylindryczne nierdzewne

 • NAKRĘTKA TRAPEZOWA 4-KĄTNA BRĄZ LEWA

  Nakrętki trapezowe to niezbędne elementy stosowane przy śrubach trapezowych. Mogą być wytwarzane z brązu,stali, stali nierdzewnej oraz z poliamidu, a dzięki ich zastosowaniu uzyskuje się bezluzowość, wysoką płynność i niski poziom głośności pracy. W prezentowanej ofercie znajdą Państwo nakrętki czworokątne, sześciokątne, okrągłe oraz z kołnierzem.

polmech biuro@czescimaszyn.pl +48 32 744 49 71 ul. Królewska 50, 47-400 Racibórz