numer telefonu+48 32 744 44 15
e-mail: biuro@czescimaszyn.pl

Kategorie

sklep prokonsumencki

Informacja

Nakrętki trapezowe z poliamidu

Nasz sklep internetowy posiada w swoje ofercie bogaty zestaw wszelkiego rodzaju nakrętek. Jednym z takich produktów jest nakrętka trapezowa wykonana z poliamidu. Jest to specjalny materiał, którego wyjątkowe właściwości gwarantują efektywną i bardzo wydajną pracę każdej maszyny i konstrukcji, w której zostanie zastosowana. Kolejną zaletą, jaką c...

Nasz sklep internetowy posiada w swoje ofercie bogaty zestaw wszelkiego rodzaju nakrętek. Jednym z takich produktów jest nakrętka trapezowa wykonana z poliamidu. Jest to specjalny materiał, którego wyjątkowe właściwości gwarantują efektywną i bardzo wydajną pracę każdej maszyny i konstrukcji, w której zostanie zastosowana. Kolejną zaletą, jaką charakteryzuje się tworzywo sztuczne, jakim jest poliamid, jest fakt, iż nakrętki wykonane z tego materiału nie wymagają używania smarów żadnego rodzaju. Cecha ta sprawia, iż nakrętki trapezowe pracują znacznie dłużej od tradycyjnych.

Nakrętki trapezowe poliamidowe

Nakrętki trapezowe z poliamidu zaprojektowane zostały w taki sposób, by były one w stanie przenosić duże obciążenia, zbliżone do tych, z jakimi radzą sobie nakrętki ze stali lub z brązu. Ten rodzaj nakrętek w niektórych warunkach doskonale zastępuje tradycyjnie wykonane elementy montażowe, gwarantując taką samą bezluzowość, wysoką płynność oraz niski poziom głośności pracy. Nasze nakrętki poliamidowe spełnią oczekiwania najbardziej wymagających osób. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z dostępnym asortymentem.

Zobacz również: nakrętki trapezowe z kołnierzem brąz oraz nakrętki trapezowe cylindryczne nierdzewne.

Więcej
Brak produktów kategorii
polmech biuro@czescimaszyn.pl +48 32 744 49 71 ul. Królewska 50, 47-400 Racibórz