numer telefonu+48 32 744 44 15
e-mail: biuro@czescimaszyn.pl

Kategorie

sklep prokonsumencki

Informacja

Nakrętki trapezowe

Nakrętki trapezowe stanowią niezbędny element uzupełniający śrub trapezowych. Ich stosowanie zapobiega powstawaniu luzów w instalacji, co przekłada się na wysoką płynność pracy. Ponadto nakrętki trapezowe gwarantują wyciszenie głośności urządzenia. Mechanizmy, w których się je wykorzystuje pracują zdecydowanie ciszej.

Nakrętka trapezowa - nakręt...

Nakrętki trapezowe stanowią niezbędny element uzupełniający śrub trapezowych. Ich stosowanie zapobiega powstawaniu luzów w instalacji, co przekłada się na wysoką płynność pracy. Ponadto nakrętki trapezowe gwarantują wyciszenie głośności urządzenia. Mechanizmy, w których się je wykorzystuje pracują zdecydowanie ciszej.

Nakrętka trapezowa - nakrętki na śruby

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii nakrętka trapezowa może być produkowana ze stali nierdzewnej, brązu czy poliamidu w zależności od przeznaczenia i potrzeb klienta. Nakrętki trapezowe oferowane są w różnych kształtach: sześciokątnym, czterokątnym, cylindrycznym, a także w wariantach z kołnierzem lub bez kołnierza. Odpowiedni wybór kształtu gwarantuje, że nakrętka trapezowa będzie dobrze spełniała swoją funkcję. Należy przy tym uwzględnić przede wszystkim rodzaj pracy, jaką wykonuje mechanizm, w którym będzie zamontowana nakrętka trapezowa. Przykładowo nakrętki okrągłe wykorzystuje się przede wszystkim w napędach osiągających małe lub średnie prędkości. Wszystkie produkty spełniają najwyższe normy jakości. Wytwarza się je z wykorzystaniem wyłącznie wysokogatunkowych surowców. Są wykonane z wysoką precyzją i dbałością o szczegóły. Oferowane nakrętki trapezowe znajdują powszechne zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu. Gwarantują niezawodność i trwałość instalacji. Przekłada się to na wysoką jakość pracy maszyn oraz wytwarzanych przez nie elementów. Asortyment jest na bieżąco poszerzany, dzięki czemu jest w stanie zaspokoić potrzeby szerokiego grona klientów.

Warto zobaczyć również pręty i śruby trapezowe oraz oprawy łożyskowe.

Więcej
Brak produktów kategorii

Podkategorie

 • NAKRĘTKI TRAPEZOWE Z KOŁNIERZEM BRĄZ

  Nasz sklep ma do zaoferowania swoim klientom szeroki asortyment wszelkiego rodzaju materiały mocujące, takie jak nakrętka trapezowa. Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, np., z brązu. J

  Nakrętka trapezowa z kołnierzem

  ednym z naszych bardziej popularnych produktów jest nakrętka trapezowa, jednak jeśli nasz klient poszukuje innych rodzajów to w naszej ofercie znajdzie także produkty takie jak nakrętka z kołnierzem, cylindryczna lub okrągła. Wszystkie one wykonane są z wytrzymałych materiałów gwarantujących długą i bezawaryjną pracę, bez względu czy chodzi tutaj o takie z kołnierzem lub bez. Nasze bogate doświadczenie pozwala nam na selekcjonowanie produktów, tylko wysokiej jakość i oferowanie ich w naszym sklepie. Wykonane z brązu wysokiej jakości nakrętki używane są przez wielu fachowców i są niezbędnym elementem wyposażenia każdego dużego warsztatu lub zakładu produkcyjnego, nasze nakrętki z kołnierzem są doceniane za ich wysoką jakość i dużą wytrzymałość na siły, jakie na nie oddziałują.

  Zobacz również nakrętki trapezowe z kołnierzem polamid oraz nakrętki trapezowe z kołnierzem brąz.

 • NAKRĘTKI TRAPEZOWE Z KOŁNIERZEM STAL

  Nasz sklep ma do zaoferowania swoim klientom szeroki asortyment wszelkiego rodzaju materiały mocujące, takie jak nakrętka trapezowa. Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, np., z brązu. Jednym z naszych bardziej popularnych produktów jest nakrętka trapezowa, jednak jeśli nasz klient poszukuje innych rodzajów to w naszej ofercie znajdzie także produkty takie jak nakrętka z kołnierzem, cylindryczna lub okrągła. Wszystkie one wykonane są z wytrzymałych materiałów gwarantujących długą i bezawaryjną pracę, bez względu czy chodzi tutaj o takie z kołnierzem lub bez.

  Nakrętka trapezowa stalowa

  Nasze bogate doświadczenie pozwala nam na selekcjonowanie produktów, tylko wysokiej jakość i oferowanie ich w naszym sklepie. Wykonane z brązu wysokiej jakości nakrętki używane są przez wielu fachowców i są niezbędnym elementem wyposażenia każdego dużego warsztatu lub zakładu produkcyjnego, nasze nakrętki z kołnierzem są doceniane za ich wysoką jakość i dużą wytrzymałość na siły, jakie na nie oddziałują.

  Zobacz również nakrętki trapezowe cylindryczne brąz, a także nakrętki trapezowe 6-kątne.

 • NAKRĘTKI TRAPEZOWE Z KOŁNIERZEM POLIAMID

  Nakrętki polamid

  Nakrętki polamidowe z kołnierzem charakteryzują się wysoką jakością wykonania. W procesie produkcji użyto dobrej klasy matariałów, co przeklada się na dużą wytrzymałość elementów. Nakrętki trapezowe polamidowe z kołnierzem znajdują róznorodne zastosowanie. Są z powodzeniem wykorzytywane w wielu mechanizmach.

  Nasz sklep ma do zaoferowania swoim klientom szeroki asortyment wszelkiego rodzaju materiały mocujące, takie jak nakrętka trapezowa. Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, np., z brązu. Jednym z naszych bardziej popularnych produktów jest nakrętka trapezowa, jednak jeśli nasz klient poszukuje innych rodzajów to w naszej ofercie znajdzie także produkty takie jak nakrętka z kołnierzem, cylindryczna lub okrągła. Wszystkie one wykonane są z wytrzymałych materiałów gwarantujących długą i bezawaryjną pracę, bez względu czy chodzi tutaj o takie z kołnierzem lub bez. Nasze bogate doświadczenie pozwala nam na selekcjonowanie produktów, tylko wysokiej jakość i oferowanie ich w naszym sklepie. Wykonane z brązu wysokiej jakości nakrętki używane są przez wielu fachowców i są niezbędnym elementem wyposażenia każdego dużego warsztatu lub zakładu produkcyjnego, nasze nakrętki z kołnierzem są doceniane za ich wysoką jakość i dużą wytrzymałość na siły, jakie na nie oddziałują.

  Zobacz również nakrętki trapezowe z kołnierzem stal oraz nakrętki trapezowe z kołnierzem brąz.

 • NAKRĘTKI TRAPEZOWE 6-CIO KĄTNE

  Nakrętki trapezowe to niezbędne elementy stosowane przy śrubach trapezowych. Mogą być wytwarzane z brązu,stali, stali nierdzewnej oraz z poliamidu, a dzięki ich zastosowaniu uzyskuje się bezluzowość, wysoką płynność i niski poziom głośności pracy. W prezentowanej ofercie znajdą Państwo nakrętki czworokątne, sześciokątne, okrągłe oraz z kołnierzem.

  Nakrętki trapezowe stalowe

  Nakrętki są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu są wytrzymałe i solidne. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi produktami.

  Zobacz również: nakrętki trapezowe z kołnieżem brąz

 • NAKRĘTKI TRAPEZOWE CYLINDRYCZNE BRĄZ

  Nakrętki trapezowe cylindryczne okrągłe wykonane z brązu, oferowane w naszym sklepie internetowym, stanowią najlepsze znane rozwiązanie, które jest stosowane wraz ze śrubami trapezowymi. Dzięki swoim szczególnym właściwościom, takim jak wysoka odporność na ścieralność, brąz jest stosowany jak materiał we wszystkich elementach montażowych przeznaczonych do pracy na połączeniach, zarówno statycznych, jak i tych ruchomych. Ma to szczególnie duże znaczenie w przypadku tych konstrukcji, które wykorzystywane są do długotrwałej pracy oraz gdzie wymagana jest duża siła nośna. Oferowane przez nas doskonałej jakości nakrętki trapezowe wykonane z brązu dostępne są w wielu wielkościach i średnicach.

  Nakrętki trapezowe okrągłe

  Nasza oferta obejmuje nakrętki w wielu rozmiarach, pozwala to klientom na dopasowanie zakupionych elementów montażowych do swoich potrzeb. Warto zaopatrywać się w naszym sklepie, gdyż oferujemy atrakcyjne ceny za produkty wysokiej jakości. Nasze nakrętki produkujemy z materiałów najwyższej jakości, dlatego każda z nich gwarantuje długą i bezawaryjną pracę. Produkty wykorzystywane są przez firmy w wielu branżach, gdzie doskonale zdają egzamin z niezawodności.

  Zobacz również nakrętki trapezowe z kołnierzem brąż

 • NAKRĘTKI TRAPEZOWE CYLINDRYCZNE STAL

  Oferowane przez nasz sklep internetowy nakrętki trapezowe stalowe są doskonałym rozwiązaniem wybieranym przez specjalistów tworzących wszelkiego rodzaju konstrukcje, zarówno ruchome, jak i statyczne, gdzie występuje stosunkowo mała częstotliwość używania oraz osiągane są względnie małe prędkości. Nie zaleca się stosowania elementów montażowych wykonanych ze stali, tam, gdzie dochodzi do styku dwóch części stalowych, gdyż takie zdarzenie grozi możliwością ich zacierania, a co za tym idzie - uszkodzenia i nieprawidłowej pracy. Z tego powodu nakrętki trapezowe cylindryczne okrągłe nie są używane w maszynach mocno eksploatowanych.

  Cylindryczne nakrętki trapezowe ze stali

  Oferowane nakrętki podzieliliśmy na dwie kategorie, by ułatwić poszukiwania właściwego elementu. Dysponujemy nakrętkami wielu rozmiarów. Wszystkie nasze nakrętki trapezowe wykonane ze stali to produkty, którym można zaufać. Stosujemy do produkcji tylko najlepsze sprawdzone materiały. Przez co są odporne na uszkodzenia i bardzo wytrzymałe. Zakupy w naszym sklepie to przyjemność.

  Zobacz również nakrętki trapezowe z kołnierzem brąz oraz nakrętki trapezowe cylindryczne brąz

 • NAKRĘTKI TRAPEZOWE 4-KĄTNE STAL

  Nakrętki trapezowe czterokątne stalowe, jakie oferuje nasz sklep, są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Ten typ jest odpowiedni do mocowania i zaciskania. Zastosowanie stali do produkcji sprawia, iż konstrukcja, jaką charakteryzują się nakrętki trapezowe czterokątne stalowe, jest wytrzymała i godna zaufania. Stal jest materiałem, który jest często wykorzystywany do tworzenia wielu narzędzi oraz elementów montażowych, takich jak śruby, nakrętki oraz inne elementy konstrukcyjne. Jej wykorzystanie zalecane jest do stosowania przy połączeniach statycznych, ale również do ruchomych, jednak o małej częstotliwości używania i małych prędkościach osiąganych. Nie poleca się stosowania w urządzeniach, które podlegają bardzo częstej i dynamicznej eksploatacji, ze względu na możliwość zacierania się. Nakrętki trapezowe są bardzo przydatne i poszukiwane przez wielu fachowców, pozwalają one na usztywnienie łączenia i obsługiwanie przez nie większych obciążeń. To powoduje, że jest to element często używany przy wielu projektach.

  Nakrętki trapezowe ze stali

  Oferowane w sklepie nakrętki trapezowe ze stali są wytrzymałe. Zostały solidnie wykonane, co zapewnia ich długą żywotność. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem.

  Zobacz również nakrętki trapezowe z kołnierzem brąz oraz nakrętki trapezowe polamid

 • NAKRĘTKI TRAPEZOWE 4-KĄTNE BRĄZ

  Nakrętki trapezowe czterokątne z brązu to obowiązkowa propozycja dla wielu firm produkcyjnych. Swoje zastosowanie znajdują przede wszystkim w mocowaniu oraz zaciskaniu. W naszym sklepie znajdują się nakrętki o różnych rozmiarach w zależności od ich przeznaczenia. Do wyboru mają Państwo nakrętki trapezowe czterokątne z brązu, które nadają się na lewą oraz na prawą stronę. Znajdujące się na nich otwory umożliwiają przytwierdzenie nakrętki do powierzchni. Każda taka nakrętka to niezbędny element uzupełniający śruby trapezowe, które również posiadamy w swojej ofercie.

  Nakrętki z brązu - zastosowanie

  Każdy nasz produkt wykonany jest z najwyższej jakości materiałów. Brąz, z którego są wykonane, zalecany jest przy połączeniach statycznych oraz ruchomych. Charakteryzują się wysoką odpornością na ścieranie. To bardzo ważna cecha zwłaszcza przy konstrukcjach, które są narażone na długotrwałe prace oraz wymagające dużej siły nośnej. Nasze nakrętki wyprodukowane są z myślą o tym, by służył przez lata. Każda z nich jest odporna na uszkodzenia oraz długotrwałą eksploatację.

  Zobacz również nakrętki trapezowe z kołnierzem, a także nakrętki trapzezowe cylindryczne nierdzewne

 • NAKRĘTKI TRAPEZOWE CYLINDRYCZNE NIERDZEWNE

  Oferowane przez nas nakrętki trapezowe wykonane ze stali nierdzewnej to doskonałe uzupełnienie śrub trapezowych. Wszelkie elementy wykonane z tego surowca są nierdzewne, co pozwala na długą i bezawaryjną pracę. Oferowane przez nas nakrętki trapezowe cylindryczne wykonane zostały ze stali nierdzewnej wysokiej jakości. Proces produkcji podlega stałej kontroli i pozwala na stworzenie produktu charakteryzującego się bardzo dobrymi parametrami. Nakrętki trapezowe ze stali nierdzewnej charakteryzują wysoką wytrzymałością.

  Nakrętka trapezowa

  Nakrętki trapezowe okrągłe pozwalają na usztywnienie montowanej konstrukcji oraz na znoszenie znacznych obciążeń. Stal jest bardzo wytrzymałym materiałem, jednak podatnym na ścieranie, dlatego warto korzystać ze stalowych elementów w układach o niskich prędkościach oraz urządzeniach o małej eksploatacji. Oferujemy naszą pomoc przy wyborze odpowiednich elementów, oraz fachowe doradztwo. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji, chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i rozwieją jakiekolwiek wątpliwości.

  Zobacz również nakrętki trapezowe polamid oraz nakręti trapezowe cylindryczne stal.

 • NAKRĘTKI TRAPEZOWE POLIAMID

  Nasz sklep internetowy posiada w swoje ofercie bogaty zestaw wszelkiego rodzaju nakrętek. Jednym z takich produktów jest nakrętka trapezowa wykonana z poliamidu. Jest to specjalny materiał, którego wyjątkowe właściwości gwarantują efektywną i bardzo wydajną pracę każdej maszyny i konstrukcji, w której zostanie zastosowana. Kolejną zaletą, jaką charakteryzuje się tworzywo sztuczne, jakim jest poliamid, jest fakt, iż nakrętki wykonane z tego materiału nie wymagają używania smarów żadnego rodzaju. Cecha ta sprawia, iż nakrętki trapezowe pracują znacznie dłużej od tradycyjnych.

  Nakrętki trapezowe poliamidowe

  Nakrętki trapezowe z poliamidu zaprojektowane zostały w taki sposób, by były one w stanie przenosić duże obciążenia, zbliżone do tych, z jakimi radzą sobie nakrętki ze stali lub z brązu. Ten rodzaj nakrętek w niektórych warunkach doskonale zastępuje tradycyjnie wykonane elementy montażowe, gwarantując taką samą bezluzowość, wysoką płynność oraz niski poziom głośności pracy. Nasze nakrętki poliamidowe spełnią oczekiwania najbardziej wymagających osób. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z dostępym asortymentem.

  Zobacz również: nakrętki trapezowe z kołnierzem brąz oraz nakrętki trapezowe cylindryczne nierdzewne.

 • OBUDOWA NAKRĘTEK OKRĄGŁYCH

  Zarówno nakrętki okrągłe, jak i trapezowe można mocować bezpośrednio do mechanizmu napędzanego albo przy pomocy specjalnej obudowy nakrętek. Sposób montażu nakrętek okrągłych lub trapezowych uwarunkowany jest od rodzaju konstrukcji, jak i od jej charakteru pracy. W przypadku niektórych nakrętek trapezowych, jak i okrągłych konieczne jest zastosowanie obudowy nakrętek, by były one prawidłowo usztywnione i znosiły odpowiednio duże obciążenia. Takie obudowy pozwalają na zdecydowanie łatwiejsze montowanie nakrętki, stabilniejszą pracę całego mechanizmu, duża większe usztywnienie systemu montowania.

  Obudowy nakrętek okrągłych

  Takie obudowy nakrętek wykonane są ze stali, powierzchnie styku są szlifowane, co eliminuje możliwość występowania tarcia i pozwala na osiągnięcie niskich tolerancji wymiarowych. Dzięki temu cały system pracuje znacznie lepiej i minimalizowane jest ryzyko wystąpienia awarii lub uszkodzenia materiałów. Obudowy wykonane są solidnie i gwarantują długą i prawidłową pracę. Dostępne są zarówno dla nakrętek trapezowych, jak i okrągłych. Posiadają mocne mocowanie, co pozwala na dokładny i precyzyjny montaż tego elementu i zapobiega niepożądanemu samoczynnemu przemieszczaniu się obudowy nakrętki. Oferowane produkty spełniają wszelkie normy i posiadają wymagane atesty, co gwarantuje bezpieczeństwo oraz pewność korzystania z najlepszych produktów na rynku. Oferta obudów jest stale powiększana, by była jak najlepiej dopasowana do potrzeb naszych klientów. Bogaty stan magazynowy pozwala na szybkie realizowanie zamówień.

  Zobacz również nakrętki trapezowe polamid oraz nakrętki trapezowe cylindryczne brąz.

 • NAKRĘTKI TRAPEZOWE 6-CIO KĄTNE NIERDZEWNE

  Nakrętki trapezowe to niezbędnik przy stosowaniu śrub trapezowych. Oferowane przez nas nakrętki wykonane są ze stali nierdzewnej, co gwarantuje ich jakość. Ten typ nakrętki doskonale nadaje się do mocowania oraz zaciskania. Stal nierdzewna jest popularnym i chętnie używanym materiałem przy wszelkich konstrukcjach.

  Nierdzewne nakrętki trapezowe

  Nakrętki trapezowe nierdzewne przeznaczone są do połączeń statycznych oraz ruchomych o mniejszej częstotliwości używania oraz osiągających mniejsze prędkości. Stal w kontakcie z inną stalą szybko się zużywa, w związku z tym nie jest polecana do urządzeń, które są mocno eksploatowane. Nakrętka trapezowa sześciokątna daje pewność pracy. Jeśli potrzebują Państwo nakrętek wykonanych z innego materiału są one również dostępne w naszej ofercie. W połączenia z walcowaną śrubą trapezową praca z nimi to czysta przyjemność. Nierdzewne sześciokątne nakrętki posiadamy w różnych rozmiarach w zależności od zastosowania. Sześciokątne nakrętki trapezowe to elementy, które dają nam możliwość stosowania ich do różnych napędów.

  Zobacz również nakrętki cylindryczne trapezowe brąz oraz nakrętki trapezowe polamid.

polmech biuro@czescimaszyn.pl +48 32 744 49 71 ul. Eichendorffa 12, 47-400 Racibórz