numer telefonu+48 32 744 44 15
e-mail: biuro@czescimaszyn.pl

Kategorie

sklep prokonsumencki

Informacja

Śruby trapezowe długie

Śruby trapezowe powstają z najwyższej jakości materiałów. Przeznaczone są do przenoszenia wysokich obciążeń w obu kierunkach oraz do maszyn o niskich prędkościach obrotowych. Oddajemy do Państwa dyspozycji śruby trapezowe długie, które na specjalne zamówienie produkujemy nawet do długości 6 metrów. Standardowa długość takiej śruby wynosi 3 metry...

Śruby trapezowe powstają z najwyższej jakości materiałów. Przeznaczone są do przenoszenia wysokich obciążeń w obu kierunkach oraz do maszyn o niskich prędkościach obrotowych. Oddajemy do Państwa dyspozycji śruby trapezowe długie, które na specjalne zamówienie produkujemy nawet do długości 6 metrów. Standardowa długość takiej śruby wynosi 3 metry.

Śruba trapezowa długa

Zastosowanie walcowania sprawia iż nasza śruba trapezowa długa jest odporna na korozję, a także jej właściwości ślizgowe oraz nośne są na najwyższym poziomie. Istotne jest również to, że dzięki walcowaniu nasz gwint jest bardzo gładki, bez zacięć. Dzięki temu współpraca nakrętka - śruba jest doskonała. Tarcie jest nieodczuwalne. Szeroki wybór śrub w naszym sklepie, umożliwia precyzyjny dobór elementów i zastosowanie ich w niemalże każdym układzie ruchomym. Nasze śruby trapezowe długie mogą pracować w każdym środowisku, za równo tym agresywnym jak i spokojnym. Dzięki materiałom zastosowanym do jej produkcji sprawdza się również w wilgotnym środowisku.

Zobacz również śruby trapezowe nierdzewne oraz śruby trapezowe wielowchodowe.  

Więcej
Brak produktów kategorii

Podkategorie

polmech biuro@czescimaszyn.pl +48 32 744 49 71 ul. Królewska 50, 47-400 Racibórz