numer telefonu+48 32 744 44 15
e-mail: biuro@czescimaszyn.pl

Kategorie

sklep prokonsumencki

Informacja

Śruby trapezowe długie

Długie śruby trapezowe wykonywane są z materiałów najwyższej jakości. Idealnie nadają się do przenoszenia wysokich obciążeń w obu kierunkach oraz maszyn z niskimi prędkościami obrotowymi. Oferowane przez nas śruby trapezowe długie standardowo występują z długością 3 metrów, ale na specjalne zamówienie możemy wyprodukować śruby nawet do 6 metrów ...

Długie śruby trapezowe wykonywane są z materiałów najwyższej jakości. Idealnie nadają się do przenoszenia wysokich obciążeń w obu kierunkach oraz maszyn z niskimi prędkościami obrotowymi. Oferowane przez nas śruby trapezowe długie standardowo występują z długością 3 metrów, ale na specjalne zamówienie możemy wyprodukować śruby nawet do 6 metrów długości.

Śruba trapezowa długa - zastowanie

Stosowanie walcowania przy produkcji śruby trapezowej długiej sprawia, że jest ona odporna na korozję oraz jej właściwości ślizgowe i nośne są na najwyższym poziomie. Dzięki walcowaniu gwint staje się bardzo gładki bez zacięć, dzięki czemu współpraca nakrętki ze śrubą jest doskonała i tarcie jest nieodczuwalne. Duży wybór śrub w naszym sklepie, umożliwia dobór wszystkich potrzebnych elementów i zastosowanie ich w praktycznie każdym układzie ruchomym. Produkowane przez nas śruby trapezowe długie mogą pracować w każdych warunkach. Dzięki wykorzystaniu odpowiednich materiałów długie śruby sprawdzają się również w środowisku wilgotnym.

Zobacz również śruby trapezowe nierdzewne oraz śruby trapezowe wielowchodowe.  

Więcej
Brak produktów kategorii

Podkategorie

polmech biuro@czescimaszyn.pl +48 32 744 49 71 ul. Królewska 50, 47-400 Racibórz