numer telefonu+48 32 744 44 15
e-mail: biuro@czescimaszyn.pl

Kategorie

sklep prokonsumencki

Informacja

Nakrętki trapezowe sześciokątne ze stali nierdzewnej

Nakrętki nierdzewne trapezowe to niezbędnik przy stosowaniu śrub trapezowych. Oferowane przez nas nakrętki wykonane są ze stali nierdzewnej, co gwarantuje ich jakość. Ten typ nakrętki doskonale nadaje się do mocowania oraz zaciskania. Stal nierdzewna jest popularnym i chętnie używanym materiałem przy wszelkich konstrukcjach.

Nierdzewne nakrętki ...

Nakrętki nierdzewne trapezowe to niezbędnik przy stosowaniu śrub trapezowych. Oferowane przez nas nakrętki wykonane są ze stali nierdzewnej, co gwarantuje ich jakość. Ten typ nakrętki doskonale nadaje się do mocowania oraz zaciskania. Stal nierdzewna jest popularnym i chętnie używanym materiałem przy wszelkich konstrukcjach.

Nierdzewne nakrętki sześciokątne trapezowe - zastosowanie

Nakrętki trapezowe nierdzewne przeznaczone są do połączeń statycznych oraz ruchomych o mniejszej częstotliwości używania, oraz osiągających mniejsze prędkości. Stal w kontakcie z inną stalą szybko się zużywa, w związku z tym nie jest polecana do urządzeń, które są mocno eksploatowane. Nakrętka trapezowa nierdzewna sześciokątna daje pewność pracy. Jeśli potrzebują Państwo nakrętek wykonanych z innego materiału, są one również dostępne w naszej ofercie. W połączenia z walcowaną śrubą trapezową praca z nimi to czysta przyjemność. Nierdzewne sześciokątne nakrętki posiadamy w różnych rozmiarach w zależności od zastosowania. Sześciokątne nakrętki trapezowe to elementy, które dają nam możliwość stosowania ich do różnych napędów.

Zobacz również nakrętki cylindryczne trapezowe brąz oraz nakrętki trapezowe poliamid.

Nakrętki nierdzewne trapezowe sześciokątne - zalety

Nakrętki nierdzewne trapezowe jak sama nazwa wskazuje, są produkowane ze stali nierdzewnej i mają specyficzny skład. Dzięki obniżonej zawartości węgla oraz dużej zawartości chromu tego typu mocowania są odporne na korozję, oraz inne warunki atmosferyczne. Warto zwrócić uwagę, że nasze nakrętki nierdzewne są żaroodporne. Co oznacza, że nie ulegają korozji gazowej w wysokich temperaturach. Dzięki temu nakrętki nierdzewne zapewniają bezpieczeństwo w każdej sytuacji. Jeśli masz jakieś pytania - skontaktuj się z nami!

Nakrętki nierdzewne sześciokątne - wieloletnia współpraca

Wybrane nakrętki nierdzewne wysyłamy najszybciej jak to możliwe. W razie jakichkolwiek problemów nasi specjaliści chętnie pomogą w doborze. Wystarczy przesłać nam dane techniczne pojazdu. Satysfakcja gwarantowana. Zapraszamy.

Więcej
Brak produktów kategorii

Podkategorie

 • NAKRĘTKA TRAPEZOWA 6-CIO KĄTNA NIERDZEWNA PRAWA

  Nakrętki trapezowe 6-cio kątne są wytrzymałe. Zostały wykonane z solidnych materiałów. Doskonale sprawdzają się w różnego typu mechanizmach

  Nakrętka trapezowa sześciokątna nierdzewna prawa - wysoka jakość

  Nakrętki trapezowe to niezbędne elementy stosowane przy śrubach trapezowych. Mogą być wytwarzane z brązu,stali, stali nierdzewnej oraz z poliamidu, a dzięki ich zastosowaniu uzyskuje się bezluzowość, wysoką płynność i niski poziom głośności pracy. W prezentowanej ofercie znajdą Państwo nakrętki czworokątne, sześciokątne, okrągłe oraz z kołnierzem. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

  Zobacz również: nakrętki trapezowe cylindryczne stal oraz nakrętki trapezowe z kołnierzem brąz

 • NAKRĘTKA TRAPEZOWA 6-CIO KĄTNA NIERDZEWNA LEWA

  Nakrętki trapezowe to niezbędne elementy stosowane przy śrubach trapezowych. Mogą być wytwarzane z brązu, stali, stali nierdzewnej oraz z poliamidu, a dzięki ich zastosowaniu uzyskuje się bezluzowość, wysoką płynność i niski poziom głośności pracy. W prezentowanej ofercie znajdą Państwo nakrętki czworokątne, sześciokątne, okrągłe oraz z kołnierzem.

  Wytrzymała nierdzewna sześciokątna nakrętka trapezowa lewa

  Nierdzewna nakrętka trapezowa jest wykonana z dobrej jakości materiałów. Charakteryzuje się bardzo dobrą wytrzymałością. Spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zachęcamy do zapoznania się z produktami.

  Zobacz również: nakrętki trapezowe cylindryczne nierdzewne oraz nakrętki trapezowe polamid

polmech biuro@czescimaszyn.pl +48 32 744 49 71 ul. Królewska 50, 47-400 Racibórz