numer telefonu+48 32 744 44 15
e-mail: biuro@czescimaszyn.pl

Kategorie

sklep prokonsumencki

Informacja

Nakrętki trapezowe sześciokątne ze stali nierdzewnej

Nakrętki nierdzewne trapezowe sześciokątne - zalety

Nakrętki nierdzewne trapezowe jak sama nazwa wskazuje są produkowane ze stali nierdzewnej i maja specyficzny skład. Dzięki obniżonej zawartości węgla oraz dużej zawartości chromu tego typu mocowania są odporne na korozję oraz inne warunki atmosferyczne. Warto zwrócić uwagę, że nasze nakrętki ni...

Nakrętki nierdzewne trapezowe sześciokątne - zalety

Nakrętki nierdzewne trapezowe jak sama nazwa wskazuje są produkowane ze stali nierdzewnej i maja specyficzny skład. Dzięki obniżonej zawartości węgla oraz dużej zawartości chromu tego typu mocowania są odporne na korozję oraz inne warunki atmosferyczne. Warto zwrócić uwagę, że nasze nakrętki nierdzewne są żaroodporne. Co oznacza, że nie ulegają korozji gazowej w wysokich temperaturach. Dzięki temu nakrętki nierdzewne zapewniają bezpieczeństwo w każdej sytuacji. Jeśli masz jakieś pytania - skontaktuj się z nami!

Nakrętki nierdzewne sześciokątne - wieloletnia współpraca

Wybrane nakrętki nierdzewne wysyłamy najszybciej jak jest to możliwe. W razie jakichkolwiek problemów nasi specjaliści chętnie pomogą w doborze. Wystarczy przesłać nam dane techniczne pojazdu. Satysfakcja gwarantowana. Zapraszamy.

Więcej
Brak produktów kategorii

Podkategorie

 • NAKRĘTKA TRAPEZOWA 6-CIO KĄTNA NIERDZEWNA PRAWA

  Nakrętki trapezowe 6-cio kątne są wytrzymałe. Zostały wykonane z solidnych materiałów. Doskonale sprawdzają się w różnego typu mechanizmach

  Nakrętka trapezowa nierdzewna prawa - wysoka jakość

  Nakrętki trapezowe to niezbędne elementy stosowane przy śrubach trapezowych. Mogą być wytwarzane z brązu,stali, stali nierdzewnej oraz z poliamidu, a dzięki ich zastosowaniu uzyskuje się bezluzowość, wysoką płynność i niski poziom głośności pracy. W prezentowanej ofercie znajdą Państwo nakrętki czworokątne, sześciokątne, okrągłe oraz z kołnierzem. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

  Zobacz również: nakrętki trapezowe cylindryczne stal oraz nakrętki trapezowe z kołnierzem brąz

 • NAKRĘTKA TRAPEZOWA 6-CIO KĄTNA NIERDZEWNA LEWA

  Nakrętki trapezowe to niezbędne elementy stosowane przy śrubach trapezowych. Mogą być wytwarzane z brązu,stali, stali nierdzewnej oraz z poliamidu, a dzięki ich zastosowaniu uzyskuje się bezluzowość, wysoką płynność i niski poziom głośności pracy. W prezentowanej ofercie znajdą Państwo nakrętki czworokątne, sześciokątne, okrągłe oraz z kołnierzem.

  Nierdzewna nakrętka trapezowa

  Nierdzewna nakrętka trapezowa jest wykonana z dobrej jakości materiałów. Charakteryzuje się bardzo dobrą wytrzymałością. Spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zachęcamy do zapoznania się z produktami.

  Zobacz również: nakrętki trapezowe cylindryczne nierdzewne oraz nakrętki trapezowe polamid

polmech biuro@czescimaszyn.pl +48 32 744 49 71 ul. Królewska 50, 47-400 Racibórz