numer telefonu+48 32 744 44 15
e-mail: biuro@czescimaszyn.pl

Kategorie

sklep prokonsumencki

Informacja

Śruby trapezowe wielowchodowe

Nasza oferta obejmuje również najwyższej jakości śruby trapezowe wielowchodowe, które są przeznaczone do przenoszenia ciężkich obciążeń w obu kierunkach i maszyn o niskich prędkościach obrotowych. Śruby trapezowe wielowchodowe są wykonane z trwałych materiałów, co zapewnia ich długą żywotność. Charakteryzują się one samohamownością, co oznacza, ...

Nasza oferta obejmuje również najwyższej jakości śruby trapezowe wielowchodowe, które są przeznaczone do przenoszenia ciężkich obciążeń w obu kierunkach i maszyn o niskich prędkościach obrotowych. Śruby trapezowe wielowchodowe są wykonane z trwałych materiałów, co zapewnia ich długą żywotność. Charakteryzują się one samohamownością, co oznacza, że ryzyko pracy zwrotnej jest zerowe. Posiadają one gwint trapezowy, który jest odporny na korozję i zapewnia doskonałe właściwości ślizgowe i nośne. Śruby trapezowe wielowchodowe są idealnie dopasowane do nakrętek trapezowych.

Śruba trapezowa wielowchodowa - gwint

Gwint trapezowy charakteryzuje się większą trwałością, gdy jest on narażony na większe obciążenia. W naszej ofercie znajdują się śruby o różnej długości, a jeśli potrzebują Państwo dłuższej śruby, po wcześniejszym kontakcie, jesteśmy w stanie wykonać śruby trapezowe do 6 metrów na specjalne zamówienie.

Zobacz również śruby trapezowe mat ck15 oraz śruby trapezowe długie.

Więcej
Brak produktów kategorii

Podkategorie

 • ŚRUBY WIELOWCHODOWE PRAWE

  Śruba trapezowa wielowchodowa prawa - zastosowanie 

  Śruby trapezowe wielowchodowe używane są w mechanizmach, które przekazują duże obciążenia w obu kierunkach i maszynach o niskich prędkościach obrotowych takich jak: prasy śrubowe, podnośniki gwintowe lub obrabiarki CNC. Znajdujące się w ofercie naszej firmy śruby trapezowe i wielowchodowe, zostały wykonane z wysokiej jakości stali Ck15 i C45 z zastosowaniem walcowania.

  Śruby trapezowe wielowchodowe prawe od Polmech

  Śruby trapezowe wielowchodowe są produktami trwałymi. Charakteryzują się dużą wytrzymałością. Mogą służyć przez wiele lat w mechanizmach, w których zostały wykorzystane. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z dostępnymi produktami.

  Zobacz również: śruby trapezowe mat. Ck15, śruby trapezowe nierdzewne,  śruby trapezowe długie oraz śruby trapezowe mat Ck45

polmech biuro@czescimaszyn.pl +48 32 744 49 71 ul. Królewska 50, 47-400 Racibórz