numer telefonu+48 32 744 44 15
e-mail: biuro@czescimaszyn.pl

Kategorie

sklep prokonsumencki

Informacja

Śruby trapezowe wielowchodowe

W naszej szerokiej ofercie prętów oraz nakrętek znajdują się również najwyższej jakości śruby trapezowe wielowchodowe, które znajdują swoje zastosowanie w mechanizmach przeznaczonych do przenoszenia wysokiego obciążenia w obu kierunkach. Dedykowane są również do maszyn o niskich prędkościach obrotowych. Nasze śruby trapezowe wielowchodowe idealn...

W naszej szerokiej ofercie prętów oraz nakrętek znajdują się również najwyższej jakości śruby trapezowe wielowchodowe, które znajdują swoje zastosowanie w mechanizmach przeznaczonych do przenoszenia wysokiego obciążenia w obu kierunkach. Dedykowane są również do maszyn o niskich prędkościach obrotowych. Nasze śruby trapezowe wielowchodowe idealnie współpracują z nakrętkami trapezowymi. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje ich wytrzymałość przez długie lata. Śruba trapezowa wielowchodowa charakteryzuje się samohamownością. Ta cecha gwarantuje brak ryzyka pracy zwrotnej przy odłączeniu silnika. Posiadają gwint trapezowy, który wykonany jest poprzez walcowanie. Dzięki takiemu wykonaniu śruba jest odporna na korozję, a co najważniejsze właściwości ślizgowe oraz nośne śruby są na najwyższym poziomie.

Śruba trapezowa wielowchodowa - gwint

Gwint trapezowy ma też większą żywotność przy większych obciążeniach. W naszej ofercie znajdą Państwo śruby o różnej długości. Po wcześniejszym kontakcie na zamówienie wykonujemy śruby trapezowe do 6 metrów.

Zobacz również śruby trapezowe mat ck15 oraz śruby trapezowe długie.

Więcej
Brak produktów kategorii

Podkategorie

 • ŚRUBY WIELOWCHODOWE PRAWE

  Śruba trapezowa - zastosowanie 

  Śruby trapezowe stosowane są w mechanizmach przenoszących wysokie obciążenia w obu kierunkach oraz w maszynach o niskich prędkościach obrotowych. Zawarte w naszej ofercie śruby trapezowe i śruby wielowchodowe wykonywane są z materiałów wysokiej jakości, jakich jak stalCk15 i C45, z zastosowaniem walcowania.

  Śruby trapezowe wielowchodowe

  Sruby trapezowe wielowchodowe są produktami trwałymi. Charakteryzują się dużą wytrzymałością. Mogą służyć przez wiele lat w mechanizmach, w których zostały wykorzystane. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z dostępnymi produktami.

  Zobacz również: śruby trapezowe mat. Ck15, śruby trapezowe nierdzewne,  śruby trapezowe długie oraz śruby trapezowe mat Ck45

polmech biuro@czescimaszyn.pl +48 32 744 49 71 ul. Królewska 50, 47-400 Racibórz