numer telefonu+48 32 744 44 15
e-mail: biuro@czescimaszyn.pl

Kategorie

sklep prokonsumencki

Informacja

Bloki łożyskujące

Bloki łożyskowe są niezastąpionym elementem każdego rodzaju przekładni. Dzięki nim możliwe jest prawidłowe zamontowanie śruby, co przekłada się na równomierną pracę. W przypadku przekładni kulowych należy nadmienić, że blok łożyskujący odgrywa bardzo ważną rolę. Zarówno część bierna, jak i napędowa posiadają bloki łożyskowe, co pozwala na prawid...

Bloki łożyskowe są niezastąpionym elementem każdego rodzaju przekładni. Dzięki nim możliwe jest prawidłowe zamontowanie śruby, co przekłada się na równomierną pracę. W przypadku przekładni kulowych należy nadmienić, że blok łożyskujący odgrywa bardzo ważną rolę. Zarówno część bierna, jak i napędowa posiadają bloki łożyskowe, co pozwala na prawidłowe wypozycjonowanie i usztywnienie śruby oraz nakrętki. Gdy chodzi natomiast o podtrzymanie łożyska na przekładni w silnikach wysokoobrotowych, to bloki łożyskowe doskonale nadają się do tego zadania. Nasi klienci mogą wybierać spośród bardzo bogatej oferty produktowej. Prezentowane w naszym sklepie produkty posiadają wszelkie wymagane certyfikaty oraz atesty. Dzięki temu, każdy, kto kupuje w naszym sklepie blok łożyskujący, ma gwarancję bezpiecznej pracy. Oczywiście są one także objęte gwarancją producenta. Jeżeli uważacie Państwo, że potrzebujecie pomocy przy wyborze towaru, lub macie pytania, na które chcielibyście uzyskać odpowiedzi, to zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Nasi specjaliści chętnie udzielą informacji oraz rozwieją ewentualne wątpliwości dotyczące oferowanych przez nas produktów.

Blok łożyskujący ze sklepu Polmech

Blok łożyskujący ma za zadanie podpierać obracające się śruby za pomocą łożysk. Jest to jeden z ważniejszych elementów układu ruchu liniowego. Dlatego też jako producent oferujemy solidnie wykonane śruby, które są gotowe do montażu. Każdy nasz blok łożyskujący można wykorzystać w przemyśle. Jest to idealne rozwiązanie, ponieważ charakteryzuje się trwałością, cichą pracę oraz niezwykłą dokładnością. Dlatego też zapraszamy serdecznie do kontaktu!

Zobacz również pręty i śruby trapezowe oraz nakrętki trapezowe.

Więcej
Brak produktów kategorii
polmech biuro@czescimaszyn.pl +48 32 744 49 71 ul. Królewska 50, 47-400 Racibórz