numer telefonu+48 32 744 44 15
e-mail: biuro@czescimaszyn.pl

Kategorie

sklep prokonsumencki

Informacja

Oprawy łożyskowe

Zespoły łozyskowe, oprawy

Zespoły łożyskowe to elementy, które charakteryzuje prosta konstrukcja oraz łatwy montaż i demontaż, dlatego też cieszą się one niesłabnącą popularnością. Wykorzystuje się je w maszynach rolniczych, budowlanych, górniczych, tekstylnych, wentylatorach, przemyśle spożywczym oraz drzewnym. To oznacza, że zespoły łożyskowe ...

Zespoły łozyskowe, oprawy

Zespoły łożyskowe to elementy, które charakteryzuje prosta konstrukcja oraz łatwy montaż i demontaż, dlatego też cieszą się one niesłabnącą popularnością. Wykorzystuje się je w maszynach rolniczych, budowlanych, górniczych, tekstylnych, wentylatorach, przemyśle spożywczym oraz drzewnym. To oznacza, że zespoły łożyskowe idealnie nadają się do zapylonych oraz zanieczyszczonych przestrzeni. Warto zwrócić uwagę, że ich obudowa zapewnia świetną ochronę i skutecznie zabezpiecza przed wszelkimi zabrudzeniami. 

Zespoły łożyskowe - z czego się składają? 

Zespoły łozyskowe składają się z łożyska oraz oprawy. Na ich konstrukcję ma wpływ również smarowniczka, kuliste gniazdo, koszyk oraz osłona. Warto zwrócić uwagę, że oprawy łożyskowe można znaleźć w kilku wariantach - analogicznie jest w przypadku łożysk. Zespoły łożyskowe wykorzystują także modele samonastawne, stożkowe, kulkowe poprzeczne czy też baryłkowe. Materiałem eksploatacyjnym dla opraw jest zazwyczaj żeliwo, stal lub inne tworzywo. Jeśli masz jakiekolwiek pytania to skontaktuj się z nami za pośrednictwem telefonu lub e-maila. Zapraszamy!

Więcej
Brak produktów kategorii
polmech biuro@czescimaszyn.pl +48 32 744 49 71 ul. Królewska 50, 47-400 Racibórz